Przejdź do treści

Zapraszam Cię do świadomej kreacji, bo „albo wchodzisz do swojej historii i jesteś jej właścicielem,
albo stoisz pod swoją historią i zabiegasz o swoją wartość.”
– Brené Brown

Podcast – Scalanie cząstek Duszy

W podcaście opowiadam o “duchowości w ciele” a także integracji potencjałów. Mówię o autorskiej metodzie “Cząstki Duszy”, która pomaga wykonać konkretny krok ku scalaniu mocy duchowej i życiowej. 

I choć temat jest  o Duszy, to dużo uwagi poświęcam Ciału. Umiejętność przeżywania emocji, to umiejętność kroczenia do przodu swoją własną drogą. Zatrzymanie emocji, zatrzymuje ciebie i nie pozwala zrobić kroku ku swoim potencjałom i “okazajom”.

w ciele nie

Kiedy zatrzymujesz w sobie coś, czego nie chcesz przeżyć dezintegrujesz Siebie, natomiast w twoim ciele pojawia się blokada energetyczna na poziomie emocji

Pamiętaj, że każda emocja to określona częstotliwość, dlatego życie, którego doświadczasz nie jest przypadkowe – jest ono lustrem twoich wewnętrznych przeżyć i blokad. 

Opowiadam o tym, dzieląc się przemyśleniami na temat historii Willa Smitha, który jako dziecko patrzył na przemoc ojca wobec matki, co bardzo zdeterminowało realizację jego potencjału jako mężczyzny i jego związek z Jadą Pinkett Smith. 

Opowiadam o tym, jak dochodzi do pęknięcia tożsamości i zamrożenia ciała

W mojej metodzie Cząstki Duszy zwracam się najpierw do twojej Duszy, poprzez artystyczny kolaż, który tworzę. Pokazuje on moment utknięcia oraz drogę aby z niego wyjść. Następnie na sesji otwieram twoje ciało na nową częstotliwość, pozwalając mu przeżyć wszystkie emocje, które tam utknęły oraz otwierając ciało na przepływ Światła.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *