Przejdź do treści

Zapraszam Cię do świadomej kreacji, bo „albo wchodzisz do swojej historii i jesteś jej właścicielem,
albo stoisz pod swoją historią i zabiegasz o swoją wartość.”
– Brené Brown

Dorota Pawelec rozwój duchowy treningi świadomości

Jestem trenerką rozwoju osobistego, świadomości, duchowości.

Są to jednak pewne określenia, które nie do końca oddają prawdę o mnie. Wierzę w duchowość, ale osadzoną na ziemi. Tu i teraz, w działaniu. Jestem mamą, bywam przyjaciółką, partnerką, artystką. Lubię mówić „jestem kreatorką”, bo moja przygoda z rozwojem osobistym zaczęła się od uświadomienia sobie, że nie chcę być jak liść miotany wiatrem. Nie wiedziałam kim jestem i czego pragnę. Życie mnie niosło a ja nie miałam na to wpływu. Zaczęłam więc kreować. Zmieniłam życie zawodowe, związek i od tamtej pory nieustannie odkrywam siebie i tworzę z poziomu tego, co odkrywam.

Wierzę w to, że możemy kreować swoje życie, jeśli potrafimy mieć relację ze sobą, Nie poszukujemy na zewnątrz,  nie szukamy winnych, nie szukamy wybawców. Nasze życie jest odbiciem nas samych. Dlatego na sesjach z moimi klientami pracuję nad zamianą tego co nieuświadomione, w to co wypływa z naszego głębokiego Ja.

Metoda, którą pracuje łączy wiele technik ze szczególnym uwzględnieniem, uważności na czucie emocji w ciele, procesu tworzenia opartego na przekazach starożytnych kultur i przekazów duchowych. Jest to metoda rozwoju świadomości, której efektem jest nawiązanie kontaktu ze sobą i uzdrowienie wszystkich zranionych i wypartych aspektów. Metody tej nauczyłam się od mojej nauczycielki Leny Świadek.

Z czasem zrozumiałam, że nie metoda jest ważna, a to kim jest twój terapeuta/nauczyciel. Co przeżył, co zrozumiał, gdzie jest, jakim jest człowiekiem.

Najczęściej pracuję z tematami uzdrawiania kobiecości i seksualności, poszukiwania swojej tożsamości, tematami śmierci w bardzo szerokim rozumieniu. Od pożegnania bliskich, po odejście od tego co nam nie służy.

Więcej o mnie

Przechodząc do drugiej części strony „o mnie” to jestem bardzo fajną dziewczyną 🙂 Lubię ludzi, spacery, podróże, kawę, ciuchy, taniec, zabawę, filmy. Uwielbiam współtworzyć sesje zdjęciowe, a ostatnio serce woła mnie do aktorstwa. Jako mama ukochuję trójkę dzieci, od których wiele się uczę. Są dla mnie już nie małymi nauczycielami, bo mają po kilkanaście lat.

Zawodowo zajmuję się również marketingiem współpracując jako manager z dwiema firmami. Wierzę w marketing w połączeniu z sercem i wartościami jakie możemy dać światu i ludziom.

Piszę teksty, przeprowadzam wywiady. Mozesz je znaleźć na platformie Relacja Kreacja, którą założyłam oraz na Onet Styl Życia. Oto niektóre z nich:

Wywiad z Jagą Hupałło Potrzeba piękna, która przerodziła się w profesjonalizm

Wywiad z Agatą DutkowskąOkazuje się, że nie jestem sama. Dużo kobiet mówi: Hej! Ja też jestem ośmiornicą.

Wywiad z Markiem Taranem O ukrytej historii Marii Magdaleny

Czy naprawdę mogę być szczęśliwa? O poczuciu winy i umniejszaniu swoich potrzeb

Dorota Pawelec rozwój duchowy treningi świadomości

Moje wartości to:

Wolność

To życie poza ciasnym pudełkiem schematów. Tutaj rządzi moje serce, które wyznacza kierunek. Serce jest czujące, dzikie i odważne.

Autentyczność

.To wybór, aby się pokazać i być prawdziwą. Decyzja, o o stuprocentowej szczerości. Pozwalam, aby inni ujrzeli nasze moje prawdziwe ja.

Partnerstwo

To budowanie mostów na równi z innymi ludźmi. To odejście od hierarchii i murów. Posłuchajmy co mamy na wzajem do powiedzenia, czego się boimy i zbudujmy nową jakość.

Kreacja

Jestem odpowiedzialna za moje życie, mogę wybrać to co moje i bliskie mojemu sercu, a zrezygnować z tego co odziedziczyłam w spadku po moich przodkach.