Przejdź do treści

Zapraszam Cię do świadomej kreacji, bo „albo wchodzisz do swojej historii i jesteś jej właścicielem,
albo stoisz pod swoją historią i zabiegasz o swoją wartość.”
– Brené Brown

Dorota Pawelec rozwój duchowy treningi świadomości

Pomagam żyć  w połączeniu z własnym potencjałem

Czyli w poczuciu sensu i lekkości 🙂

Czym jest nasz unikalny potencjał? Są to wszystkie talenty, cechy, kolory, możliwości, duchowe dna, które drzemie w każdym z nas szukając dróg do zamanifestowania się. 

Nasz potencjał bywa zablokowany powodu emocji, które nie zostały przeżyte w dzieciństwie. Z powodu programów rodowych i społecznych norm, w które wchodziliśmy bezwiednie chcąc gdzieś przynależeć. 

Metoda, którą pracuje łączy wiele technik ze szczególnym uwzględnieniem, uważności na czucie emocji w ciele, procesu tworzenia opartego na przekazach starożytnych kultur i przekazów duchowych. Jest to metoda rozwoju świadomości, której efektem jest nawiązanie kontaktu ze sobą i uzdrowienie wszystkich zranionych i wypartych aspektów. Metody pracy duchowej uczyłam się od Leny Świadek.

W tej chwili bazuję na własnej metodzie pracy z ciałem, połączonej z wglądem duchowym oraz arteterapią.

Dzięki serii sesji, medytacji, wglądów duchowych, codziennych ćwiczeń, uzyskasz głębsze zrozumienie siebie i samoświadomość. Nauczysz się akceptować siebie w całej złożoności swojego człowieczeństwa, być dla siebie wsparciem, co jest podstawą do przeżycia i odpuszczenia ograniczających cię przekonań i emocji. 

Otrzymasz dostęp do mojej wiedzy na temat medytacji, nawiązywania kontaktu ze sobą, arteterapii i kreatywności w życiu zawodowym i osobistym.

Więcej o mnie

Medytuję od 2013 roku, od 2019 prowadzę warsztaty i sesje indywidualne, które pomagają moim klientom osiągać coraz większe spełnienie. 

Piszę na teksty temat rozwoju twórczego, osobistego i duchowego. Interesuje mnie wpływ wszelkich form twórczych na zrozumienie siebie i przetransformowania swojej ciemności w światło i odblokowywania swoich potencjałów. Dążę do tego, aby każdego dnia wybierać moją prawdę i uczę tego innych. 

Dorota Pawelec rozwój duchowy treningi świadomości

Moje wartości to:

Wolność

To życie poza ciasnym pudełkiem schematów. Tutaj rządzi moje serce, które wyznacza kierunek. Serce jest czujące, dzikie i odważne.

Autentyczność

To wybór, aby się pokazać i być prawdziwą. Pozwalam, aby inni ujrzeli nasze moje prawdziwe ja.

Partnerstwo

To budowanie mostów na równi z innymi ludźmi. To odejście od hierarchii i murów. Posłuchajmy co mamy na wzajem do powiedzenia, czego się boimy i zbudujmy nową jakość.

Kreacja

Kreuję swoje życie w połączeniu z moim potencjalem i drogą, którą odkrywam przez całe życie.