Przejdź do treści

Zapraszam Cię do świadomej kreacji, bo „albo wchodzisz do swojej historii i jesteś jej właścicielem,
albo stoisz pod swoją historią i zabiegasz o swoją wartość.”
– Brené Brown

Dorota Pawelec rozwój duchowy treningi świadomości

Jestem trenerką rozwoju osobistego, świadomości, duchowości.

Jednak to tylko jedna z ról. Jestem mamą, bywam przyjaciółką, partnerką, artystką. Lubię mówić „jestem kreatorką”, bo moja przygoda z rozwojem osobistym zaczęła się od uświadomienia, że jestem jak liść miotany wiatrem. Nie wiedziałam kim jestem i czego pragnę. Życie mnie niosło a ja nie miałam na to wpływu. Zaczęłam więc kreować. Zmieniłam pracę, związek i od tamtej pory nieustannie odkrywam siebie.

Wierzę w to, że sami stwarzamy swoje życie. Jeśli potrafimy mieć relację ze sobą, Dowiedzieć się w jaki sposób pragniemy żyć i patrząc w głąb siebie wyznaczać sobie drogę ku temu. Nie poszukujemy na zewnątrz,  nie szukamy winnych, nie szukamy wybawców. Nasze życie jest odbiciem nas samych. Dlatego na sesjach z moimi klientami pracuję nad zamianą tego co nieuświadomione, w to co wypływa z naszego głębokiego Ja.

Metoda, którą pracuje łączy wiele technik ze szczególnym uwzględnieniem, uważności na czucie emocji w ciele, procesu tworzenia opartego na przekazach starożytnych kultur i przekazów duchowych. Jest to metoda rozwoju świadomości, której efektem jest nawiązanie kontaktu ze sobą i uzdrowienie wszystkich zranionych i wypartych aspektów. Metody tej nauczyłam się od mojej nauczycielki Leny Świadek.

Z czasem zrozumiałam, że nie metoda jest ważna, a to kim jest twój terapeuta/nauczyciel. Co przeżył, co zrozumiał, gdzie jest, jakim jest człowiekiem.

Najczęściej pracuję z tematami uzdrawiania kobiecości i seksualności, poszukiwania swojej tożsamości, tematami śmierci w bardzo szerokim rozumieniu. Od pożegnania bliskich, po odejście od tego co nam nie służy.

Więcej o mnie

Przechodząc do drugiej części strony „o mnie” to jestem bardzo fajną dziewczyną 🙂 Lubię spacery po lesie, kawę, ciuchy. Uwielbiam współtworzyć sesje zdjęciowe, a ostatnio serce woła mnie do aktorstwa.

Zawodowo zajmuję się również tworzeniem treści, zapraszam Cię tutaj po moje artykuły i wywiady, które znajdziesz w zakładce „Blog”. Nie pamiętam ile lat temu założyłam Babskiego bluesa, gdzie obecnie pokazuję „Kobiety Kreatorki”, czyli takie, które biorą życie w swoje ręce.

Pracując na sesjach z mężczyznami, a także dzięki prywatnym doświadczeniom zauważam, że jest bardzo mało przestrzeni i przyzwolenia na męską wrażliwość. A bez uznania i przyjęcia tej części, nie ma świadomej męskości. Dlatego prowadzę również projekt „Mężczyzna na Wenus”. O wychodzeniu ze schematów związanych z męskością. Są to rozmowy z panami, którzy to już potrafią 🙂

Moje treści możesz odnaleźć również na Onet Styl Życia, oto niektóre z nich:

Wywiad z Jagą Hupałło Potrzeba piękna, która przerodziła się w profesjonalizm

Wywiad z Agatą DutkowskąOkazuje się, że nie jestem sama. Dużo kobiet mówi: Hej! Ja też jestem ośmiornicą.

Wywiad z Markiem Taranem O ukrytej historii Marii Magdaleny

Czy naprawdę mogę być szczęśliwa? O poczuciu winy i umniejszaniu swoich potrzeb

Dorota Pawelec rozwój duchowy treningi świadomości

Moje wartości to:

Wolność

To życie poza ciasnym pudełkiem schematów. Tutaj rządzi moje serce, które wyznacza kierunek. Serce jest czujące, dzikie i odważne.

Autentyczność

.To wybór, aby się pokazać i być prawdziwą. Decyzja, o o stuprocentowej szczerości. Pozwalam, aby inni ujrzeli nasze moje prawdziwe ja.

Partnerstwo

To budowanie mostów na równi z innymi ludźmi. To odejście od hierarchii i murów. Posłuchajmy co mamy na wzajem do powiedzenia, czego się boimy i zbudujmy nową jakość.

Kreacja

Jestem odpowiedzialna za moje życie, mogę wybrać to co moje i bliskie mojemu sercu, a zrezygnować z tego co odziedziczyłam w spadku po moich przodkach.